Karanlığın ve enkazların arasından bir sesle irkildik. ”SESİMİ DUYAN VAR mı?”

Susun!

Sessiz olun!  Duymaya çalışıyorlar. Anlamaya çalışıyorlar.. Bir cana daha  ulaşmaya çalışıyorlar.. Bir can daha kurtarmaya çalışıyorlar..

Ama yok. SUSMUYORLAR.. Bir cana daha ulaşın istemiyorlar. Çünkü amaçları CAN değil, DEVLET’ in itibarı ile oynamak.. CAN umurlarında bile değil. Öyle olsaydı , “baraj yıkıldı” yalanını uydurup , arama kurtarma ekiplerinin  çalışmaları durdurmasına neden olduktan sonra  , onlarca kişinin ölümüne sebep olurlar mıydı? Amaçları belli.. KAOS ..KRİZ..

Klavyeleri İSHAL olmuş , beyinleri  çöplüğe  dönmüş, vicdanları karanlığa gömülmüş İTkileşim hastası Youtuber’lar , fenomenler SUSMUYORLAR.  Akıllarını  PR hapishanesine  mahkum etmiş ,  kalplerini  TAKİPÇİ çöplüğüne gömmüş , vicdanlarını  kanalizasyon mahzenlerinde dolaşmaya çıkarmış , ağızlarını foseptik çukurlarına dönüştürmüş  İTkileşim   baronları ile  SÖZDE ÜNLÜ ünsüzlerin  çıkardığı gürültüden hiçbir şey duyamıyoruz.  İşitemiyoruz.  SUSUN! Allah Rızası için susun! ..

24 Saat esasına göre çalışan ekipler in sesi,  enkazdaki duvarlara çarparak yankılanıyor.  “SESİMİ DUYAN VAR MI? .. Duyamıyoruz.. Ne olur susun!

Ama yok susmuyorlar.. 

İngiliz tefecilerin, ABD’ li  danışmanların   kurup , HDPKK ve  FETÖ’ ye taşeronluğunu verdiği  siyasetin  geri dönüşüm tesisinde  yeniden paketlenen siyaset  artıkları, arkalarında kameramanlar  apar topar  deprem bölgesine gittiler. Uydurdukları yalanların çıkardığı   gürültüden  bir şey duyamıyoruz.  Türk tarihinin yüz karası , Türk  Milliyetçiliğinin utancı  ÜMİTsiz vakanın   ortaya attığı  yalanların çıkardığı gürültüden bir şey duyulmuyor.. SUSUN! Allah Rızası için susun! ..

Günlerdir uykusuz çalışmaktan , baretini çıkarınca kafasından buharlar çıkan KAHRAMANın sesi,  enkazlar arasında yankılanıyor.  “SESİMİ DUYAN VAR MI? .. Duyamıyoruz.. Ne olur susun!

Ama yok susmuyorlar..

Klavyelerinden nefret ve  kin kusan , sosyal paylaşımları ile  baraj duvarlarını yıkan,  İTkileşim  adına  bir kadının kolunu kestirip  bileziklerini   AFGAN MÜLTECİ’ ye çaldıracak kadar hayallerini  ŞEYTANa kiralayan , her türlü yalan haberi utanmadan yayarak  İDEOLOJİLERİ uğruna  Sturbacks tan sponsorlu  içtikleri kahveyi kusanların çıkardıkları gürültüden dolayı bir şey duyamıyoruz.. SUSUN! Allah Rızası için susun! ..

Ne olur.. Çöplüğe dönmüş akıllarınızı, lağım çukuruna dönmüş ağızlarınızı, kanalizasyon giderlerinde gezintiye çıkmış vicdanınızı alın ve  her zaman yaptığınız gibi güney sahillerine , Kıbrıs’a tatile gidin.. KAR felaketinde  tatildeydiniz. Su baskınlarında tatildeydiniz.  Kayak  merkezlerine gidin. Yunan adalarında biraz tatil yapın.  Söz  tatilinizin sponsorluğunu bu millet yapacaktır. YETER ki SUSUN! Çünkü  artık siz,  İngiliz tefecilerin ve ABD li danışmanların  HDPKK ya ve FETÖ’ ye taşere ettiği siyasetin geri dönüşüm tesisinde bile  dönüşecek değerde değilsiniz. 

Bu sefer size sesleniyoruz.. “SUSUUN! YETER Kİ SUSUN!”