DURMAK YOK
öncesinde
- Danışmanım, bu günkü programımız nedir?
- Efendim, genişletilmiş il başkanları toplantımız var, 21 ilin belediye başkan adaylarını açıklayacaksınız.
- hımm... Hangi iller var?
- Artvin, Çankırı, Bilecik, Kastamonu, Bolu, Düzce…
- Bolu söylediğim gibi tam kadro gelecek mi?
- Evet efendim, 2 vekilimiz, İl başkanımız ve adayımız olan mevcut belediye başkanımız buradalar.
- Tamam, programdan sonra Bolu heyeti bir yere ayrılmasın, özel görüşeceğim.
- Aman efendim, yetişmeniz gereken başka programlarımız var, inovasyon haftası toplantısı ve ardından toplu açılış töreni için Muğla'ya hareket edeceksiniz yetiştiremeyiz.
- O zaman, Bolu heyetimizi sahneye çağırıp belediye başkan adayımızı açıkladıktan sonra, beraber aile fotoğrafının ardından, sahnenin ve sahneye yakın bütün mikrofonların sesini kapatın, özel görüşmemizi sahnede yapacağız.
- Tamam Sayın Başbakanım.
Esnasında
Sayın dava arkadaşlarım, Bolu'da parti içi bazı aksaklıklar olduğu aşikar, sağlıklı her ilişkide tartışmaların olması normaldir. Fakat, seçim arifesine girdiğimiz ve malum çevrelerce hedef gösterildiğimiz bu günlerde, seçime en iyi hazırlanmamız için beraber çalışmalarınızda hiçbir problem istemiyorum, aile içi bu sürtüşmeleriniz, bize genel seçimlerde bir Milletvekiline mal oldu, yerel seçimlerde oylarımızı artırarak, tekrar Bolu'nun belediyesinde sizleri görmek istiyorum, aksi bir sonucu kabul etmeyeceğimi bildirmek isterim.
Sonrasında
Bolu'ya dönüldü, Alaaddin Yılmaz, Ali Ercoşkun ile sürtüşmesi olan, MHP'li Hüseyin İka'yı Ak Partiden Belediye meclis üyesi aday adayı gösterdi.
Yani
Bolu bildiğiniz gibi, durmak yok...