Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak Bolu’ya geldi. Sabah saatlerinde temaslarına başlayan Bakan Yardımcısı Boyraz; Ulaştırma ve Altyapı 13. Bölge Müdürlüğü ve Bolu Valiliği ziyaretlerinin ardından AK Parti Bolu İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve parti teşkilatı ile bir araya gelen Osman Boyraz, Bolu’da devam eden ve yapılması planlanan proje ve yatırımlara ilişkin istişarelerde bulundu.

SUAT GÜNER, İŞADAMLARI VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ İLETTİ

AK Parti İl Başkanı Suat Güner; iş adamları, sanayiciler, uzmanlar ve vatandaşlar ile daha önce yapılan görüşmelerde önce çıkan Kuzey Marmara Otoyolu, Bolu-Filyos Tren Hattı, Bolu-Alaplı Yolu, Bolu-Eskişehir Otoyolu, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Köprülü Kavşak, F Tipi Cezaevi Dönel Kavşak ve daha birçok konuya ilişkin talep ve önerileri Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’a iletti. Söz konusu talep ve önerileri içeren dosyayı teslim alan Bakan Yardımcısı Boyraz, konuların takipçisi olacağını dile getirdi.

İYİ Parti’nin ittifakı reddetmesi sonrası Mansur Yavaş’tan açıklama İYİ Parti’nin ittifakı reddetmesi sonrası Mansur Yavaş’tan açıklama