5 bin tl emekli ikramiyesinin tarihi belli oldu

5 bin TL emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? sorusunun yanıtı aranıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı emekli ikramiyesinin ödeme tarihleri netleşti.

Tahmini Okuma Süresi: dakika

5 bin TL emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? sorusunun yanıtı aranıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı emekli ikramiyesinin ödeme tarihleri netleşti. İşte SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri için ikramiye ödeme tarihleri...

Hükümetin emekli aylıklarına yaptığı zam, milyonlarca emekli tarafından yetersiz bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "emeklilere bir defaya mahsus aylık 5 bin lira ödeme yapılacağı" müjdesini vermişti. Ödemeden sadece "çalışmayan emeklilerin" yararlanacağının açıklanması, moralleri bozmuştu. 

Yılın ilk 6 ayında 123 bin yurttaşın doğalgazı, 70 bin yurttaşın da elektriği borç sebebiyle kesildi Yılın ilk 6 ayında 123 bin yurttaşın doğalgazı, 70 bin yurttaşın da elektriği borç sebebiyle kesildi

5 bin TL emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? 

Çalışmayan emeklilerin hesaplarına ödemelerin ne zaman yatırılacağı merak ediliyor. 5 bin TL emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? sorusunun cevabı aranıyor. Emeklilere verilecek 5 bin liralık ikramiyenin, 11-12-13 Kasım tarihlerinde ödeneceği kaydedildi.

Emekliler için ikramiye ödeme tarihleri

  • Her ayın 17, 18 ve 19'unda maaş alanlara 11 Kasım'da,
  • Her ayın 20, 21 ve 22'sinde maaş alanlara 12 Kasım'da,
  • Her ayın 23, 24, 25 ve 26'sında maaş alanlara 13 Kasım'da
  • Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerine 14 Kasım'da ödeme yapılacak.
Editör Hakkında
Yorumlar
Yükleniyor...
Son Haberler