Düzcespor cephesinde sular bir türlü durulmazken Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü elini taşın altına koyup kayyım oluşturarak Düzcespor’un sahaya çıkmasını sağladı. 1.kayyım,2.kayyım derken 3.kayyım heyeti oluşturuldu. Bir türlü maddi krize önlem alamayan Düzcespor’da geçen hafta oyunculara küçük bir ödeme yapıldı. Bu hafta Salı gününe kadar ödeme sözü verilmesine karşı bu parayı bulamayan kayyım heyeti oyunculardan 14 kişinin ilk önce notere gidip alacaklarını noter kanalı istedikleri öğrenildi.

ŞİMDİ NE OLACAK

Düzcespor oyuncuların bir çoğu alacakları için noterden Düzcespor’a ihbarname çekerken bazı oyuncuların alacakları için başvurusunu son güne bıraktığı öğrenildi.

MHP’DEN BOLUSPOR’A PANKARTLI DESTEK MHP’DEN BOLUSPOR’A PANKARTLI DESTEK

KURAL NE DİYOR?

Düzcespor oyuncularının alacakları için TFF Düzcespor’a 15 günlük bir zaman vereceği bu zaman içerisinde ödenmeyen borçlar için Düzcespor’a transfer yasağı ardından tüm oyuncuların serbest kalacağı gibi ileriki yıllarda Düzcespor kulübünden faizi ile ücretlerini alacakları öğrenildi. Düzcespor bu zaman içesinde hiçbir transfer yapamayacak.

Kaynak: duzceparantez.com

Editör: Berfin MUTLU