Gelecek için hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek ve revizeler yapmak için en güzel zaman. Bu açı etkisi ile fazlaca iyimser davranışa eğilimli oluruz. Fikirler akıcı bir şekilde ifade edilir. Bugünlerde konuşmalarımızda bol bol felsefe, inanç, eğitim, din ile ilgili konular olabilir. Aynı anda birden çok konu ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz.

Bu dönemde, geçmişteki projeleri, ilişkileri veya fikirleri gözden geçirirken, yeni bakış açıları ve anlayışlar kazanabilirsiniz. Normalde gözden kaçan detayları fark etme veya eski problemlere yenilikçi çözümler bulma şansınız artar.

Eskiden kaçırdığınız bir takım fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir. Eski planları, projeleri ve fikirleri yeniden değerlendirme ve geliştirme fırsatı ile karşılaşabiliriz.

Özellikle daha önce öğrenilen konuların üstüngen geçmek, bilgileri pekiştirmek için harika bir zamandır Eğitimle ilgili geçmişte kaçırdığınız fırsatlar, bu dönemde tekrar önünüze gelebilir.

Eski arkadaşlarla veya iş bağlantılarıyla yeniden iletişime geçmek, geçmişteki yanlış anlaşılmaları düzeltmek veya eski ilişkileri yeniden canlandırmak için iyi bir zaman olabilir.

MANSUR ŞEN, İLGİDEN MEMNUN MANSUR ŞEN, İLGİDEN MEMNUN

KAYNAK: DİNÇER GÜNER

Editör: Havva AKÇA