Ziraat Bankası, emekli müşterilerine yönelik yeni ve cazip bir kampanya başlattı. Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan almaya başlayanlar, çeşitli ücretsiz hizmetler ve indirimlerden faydalanabilecekler.

Banka, dijital kanallar üzerinden yapılan Havale, EFT ve FAST işlemlerini de ücretsiz hale getirdi. Emekliler, dijital bankacılık hizmetlerinden hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabilecekler.

Sunulan bu imkanlardan faydalanmak isteyenlerin, emekli maaşlarını Ziraat Bankası'na taşımaları ve 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi imzalamaları gerekiyor.

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası, emeklilere çeşitli bankacılık hizmetlerinde büyük kolaylıklar ve maliyet avantajları sunuyor. Emekliler, Ziraat Bankası'nın sunduğu bu avantajlardan yararlanarak masraarını azaltabilir ve bankacılık işlemlerini daha rahat gerçekleştirebilirler.

Yurt dışı çıkış harcı için beklenen zam oranı Yurt dışı çıkış harcı için beklenen zam oranı

HGS alt limit fiyatlarında yapılan güncelleme ile 100 TL olan alt limit, 3 Nisan itibarıyla 175 TL olarak uygulanacak. Bu değişiklik, otoyol ve köprü geçişlerinde bakiye yetersizliği yaşanmamasını hedefliyor.

Ziraat Bankasının emeklilere sunduğu bu yeni kampanya ile birlikte emekliler maddi olarak rahatlayacak, bankacılık hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilecekler.

Banka yetkilileri, "İlk kez emekli maaşı alacak müşterilerimiz, bankamızı tercih ederek bir yıl boyunca geçerli olacak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilir" açıklamasında bulundu. HABER MERKEZİ

Editör: Berfin MUTLU