MAHSUR Haberleri

MAHSUR haberleri ve güncel MAHSUR gelişmeleri, MAHSUR ile ilgili tüm video, MAHSUR fotoğrafları ve MAHSUR haberleri Bolu Takip Gazetesi sitemizde


Genel

Bolu’da Tabaklar Mahallesinde apartman çatısının oluk kısmında mahsur kalan ebabil kuşu, kurtarılarak Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Genel

Çin'deki tırmanışçılar aşırı kalabalık nedeniyle kayalara tırmanırken bir saati aşkın süre mahsur kaldı.

Asayiş

Antalya’da 1 kişinin öldüğü, 10 kişinin yaralandığı teleferik kazasında, yaklaşık 21 saat mahsur kalan ve helikopterle kurtarılan vatandaşlardan 58 yaşındaki...

Genel

Pasifik Okyanusu'ndaki küçük bir adacıkta bir haftadan fazla süre mahsur kalan üç denizci, beyaz kumlu bir plaja palmiye yaprakları kullanılarak...

Asayiş

2 katlı binada çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesi ile söndürülürken, mahsur kalan yatalak hasta ekiplerce evden çıkartıldı.

Asayiş

Kartalkaya Kayak Merkezinde elektrik arızası nedeniyle telesiyejde mahsur kalan 67 kişi ekiplerce tahliye edildi.

Genel

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle kayarak uçurumun kenarında durabilen otomobil, belediye ekiplerince kurtarıldı.

Genel

Yeni Zelanda’da kıyıda mahsur kalıp yaralanan 45 yalancı katil balina ve şişe burunlu yunus uyutuldu

Asayiş

Düzce'deki Pürenli Yaylası'nda kamp yapan iki aile, kar yağışı nedeniyle bölgede mahsur kaldı. 8 kişi off-road ekiplerince kurtarıldı.

Asayiş

Savcılık kararı ile mühürlenen apartmanda mahsur kalan köpekler için yapılan kurtarma çalışmasında köpekler binadan kaçarken, mahalle halkı apartmanın yıkılmasını istiyor.

Asayiş

Kar nedeniyle dağda mahsur kalan 6 orman işçisi, Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerince yapılan 18 saatlik çalışmayla kurtarıldı.

Asayiş

Bolu’da, kar yağışı nedeniyle kapanan yollarda mahsur kalan 4 kişi ormancılar tarafından kurtarıldı.