Ünlü şarkıcı Güllü tam 46 kilo vererek adeta iğne ipliğe döndü. Fazla kilolarından muzdarip olan ünlü şarkıcının kilo vermesini sağlayan mucize besin belli oldu. İşte ünlü şarkıcının kilo vermesini sağlayan o besin...

Şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı Güllü, uzun verdiği kilolar nedeniyle gündem oldu. Ünlü şarkıcının tam 46 kilo vererek 50 kiloya düşmesinin sırrı, kilo vermek isteyenler merak edilir oldu.

Güllü'nün kilo verme sırrı belli oldu. İşte Güllü'yü iğne ipliğe çeviren mucizevi besin...Şimdilerde 49 yaşında olan şarkıcı Güllü geçirdiği mide küçültme ameliyatı ile 70 kilo vermişti ancak asıl sırrı bu değil.

Bayramda bir genç daha hayatını kaybetti Bayramda bir genç daha hayatını kaybetti

Güllü, kilo verme sürecinde sağlıklı beslenmeye, ağırlıklı olarak protein ve yeşil sebze tüketmeye dikkat ederken yeşil çay ve tarçınlı su gibi toksinlerin atılmasına yardımcı olan içeceklerle de beslenmesini destekledi. Ayrıca Güllü, kilo verme sürecinde gıda alımını azaltıp şeker, beyaz un ve tuzu hayatından çıkardı.Trafik kazası geçiren ve kazanın ardından 2 ay yatağa bağlı kalan şarkıcı, kilo vermeye karar vermesinde bu olayın etkili olduğunu söyledi. Kaza sonrasında kilo verme kararı alan Güllü, hedeflediği kiloya aç kalmadan ulaştı.

Haber Merkezi 

KİNOA

Kilo verme sürecinde beslenme düzenini tamamen değiştiren Güllü, beslenmesindeki en önemli etkenin ise kinoa olduğunu belirtti. Hem tok tutması hem de yüksek lif içermesi nedeniyle kinoa, sindirim sisteminin daha hızlı çalışmasını sağlayan besinlerin başında geliyor.

50 KİLOYA ULAŞTI

Kazadan önce 90 kilonun üzerine çıkan ünlü şarkıcı, dengeli beslenme sayesinde 50 kiloya kadar düştüğü süreçte diyetisyenden yardım aldığına dikkat çekti.

Editör: Berfin MUTLU