Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu

İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salonda gerçekleştirilen panele; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Him, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazmiye Yıldırım, Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Aylin Akoğlu, akademik-idari yönetici ve personel ile öğrenciler ve diyetisyenler katıldı.

Moderatörlüğünü Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Nurefşan Konyalıgil Öztürk’ün yaptığı panelde, aynı bölümde görev yapan Prof. Dr. Muhittin Tayfur ‘Diyetisyenliğin Tarihsel Gelişimi’, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli diyetisyenler Dyt. Okan Güler ve Dyt. Sevil Ülger ‘Danışanlar Diyetisyenlerden Ne Bekliyor’ ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi Diyetisyeni Dyt. Hülya Erem ‘Meslekte 32 Yılın Anıları’ başlıklı sunum yaptı.

Panelin sonunda konuşmacılara teşekkür belgeleri takdim edildi. Fuaye alanındaki etkinlikte, Danone, Orzax ve Tartı Medikal firmaları, ürünleri hakkında bilgilendirme yaptı; ikramda bulundu. Toplu fotoğraf çekimlerinin ardından etkinlik sona erdi.

Editör: Havva AKÇA