Gerede’nin birinci sıra olmasından ve önceki dönemlerdeki vekillik ve bakanlık tecrübesinden dolayı desteklerin fazla olduğu Geredeli Coşkunyürek’i halk bağrına basmaya devam ediyor. Coşkunyürek ise vekilliğim garanti demeden gece gündüz partisi için çalışmayı sürdürüyor. Ak Parti Gerede teşkilatları, Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek, Belediye Başkanı Mustafa Allar ve İlçe Başkanı Mehmet Çongar öncülüğünde ilçemizde seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

YENİ TÜRKİYE YÜZYILINI ANLATTILAR

TÜRKİYE’NİN YÜZÜNCÜ YILINDA 100 ÇINAR AĞACI DAĞITTILAR TÜRKİYE’NİN YÜZÜNCÜ YILINDA 100 ÇINAR AĞACI DAĞITTILAR

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Yüksel Coşkunyürek ile Ak Parti Gerede teşkilatları Gerede’de bir takım ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. Vekil adaylarının başka bölgelerde ki ziyaretleri esnasında ise Belediye Başkanı Mustafa Allar ve İlçe Başkanı Mehmet Çongar öncülüğünde seçim çalışmaları teşkilatlar ile devam ediyor. İlçemizde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Yüksel Coşkunyürek ve Ak Parti heyeti, Cumhuriyet Caddesinde ve Deri Sanayi bölgesinde seçim çalışmaları gerçekleştirdi. Heyet, hemşerilerimiz ile birlikte çay eşliğinde sohbet gerçekleştirerek yeni Türkiye yüzyılını anlattılar.

Coşkunyürek; “Türkiye Yüzyılı sevdasıyla Gerede ilçemizde esnaflarımızla, teşkilatımızla ve dostlarımızla bir araya geldik. Bizi bağrına basan hemşerilerime sonsuz teşekkür ederim, hemşerilerimizi görev yaptığımız süre boyunca mahcup etmeyeceğiz” dedi.

HABER:Mümin Sefa GÜNAY