Yerel seçimlerde Bolu merkez ile tüm ilçe ve beldelerde aday çıkarmayı planlanan Büyük Birlik Partisi (BBP) Mudurnu ilçesinde de teşkilatlanıyor. Büyük Birlik Partisi Bolu İl Başkanı Ümit Demir’in önerisi, Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren’in tensipleri ve Genel Başkan Mustafa Destici’nin olurlarıyla Mudurnu’nun tanınmış isimlerinden Erol Karaca, partinin Mudurnu İlçe Teşkilatı’nı kurmak üzere görevlendirildi.

Yetki belgesini Demir’den aldı

Büyük Birlik Partisi Mudurnu İlçe Başkanı olarak atanan Erol Karaca’ya yetki belgesini Bolu İl Başkanı Ümit Demir takdim etti. BBP Bolu İl Başkanlığı binasında düzenlenen takdim töreninde BBP Gerede İlçe Başkanı Eyüp Yalçın, Göynük İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve Yeniçağa İlçe Başkanı Adem Aracı ile teşkilat mensupları da yer aldı.

Törende konuşan BBP Bolu İl Başkanı Ümit Demir, Erol Karaca'nın atamasının, Genel başkan Yardımcısı Tevfik Eren ve Genel Başkan Mustafa Destici tarafından onaylandığını belirtti ve Karaca'ya yeni görevinde başarılar diledi. Büyük Birlik Partisi olarak yaklaşan yerel seçimler için Mudurnu ilçesi ve Taşkesti beldesi özelinde çeşitli çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Gerede'de üst yapı çalışmaları tamamlandı Gerede'de üst yapı çalışmaları tamamlandı

Çözülmesi gereken sorunlarının farkındayız

BBP Mudurnu İlçe Başkanı Erol Karaca ise konuşmasında, BBP Kurucu Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun partisinde görev yapmanın kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirtti. Konuşmasının devamında “Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Tevfik Eren ve İl Başkanımız Sayın Ümit Demir bey başta olmak üzere tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Mudurnu ilçesi ve Taşkesti beldesinin biriken ve bir an evvel çözülmesi gereken sorunlarının farkında olduklarını ve bu sorunların çözümüne odaklandıklarını belirten Başkan Karaca, 2024 Mahalli İdareler Seçimi ile ilgili olarak da Mudurnu ve Taşkesti’de sürpriz adaylarla seçime gireceklerini söyledi.

Başkan Karaca, “Mudurnu’muzun biriken ve çözülmesi gereken sorunlarının farkındayız. Yerel seçimleri kazanacak ve Mudurnu’ya yakışır genç, dinamik, cesur ve çalışkan bir başkan ile memleketimizi hak ettiği hizmet ile buluşturacağız.” diye konuştu.