Boluspor’da  tüm dikkatler Ankara’da oynayacak Keçiörengücü karşılaşmasına çevrildi. Yakaladığı seride hata yapmak istemeyen temsilcimiz de tüm detaylar dikkatli şekilde inceleniyor. Pazartesi günü deplasmanda oynadığı için Keçiörengücü maçına kalan az zamanda adeta zamana karşı yarışılıyor.

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak Karaçayır’da seferberlik ilan etti. İkinci yarıda 7 puan alan ve bu puanların üzerine çıkmak isteyen Koşukavak tüm dikkatlerini bu maça cevirdi.

Pazartesi Lig maçı oynamasından dolayı Bolu’ya Salı günü akşam gelen Boluspor, kısa sürede zorlu Ankara Keçiörengücü karşılaşmasına hazırlanmaya çalışıyor. Kısa zamanı en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

SIK SIK ANTRENMANI DURDURUYOR 

Deplasman karşılaşmasına az bir süre kala tüm zamanı en iyi şekilde kullanmak isteyen Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, tek tek futbolcularına nasıl bir rakip ile oynayacaklarını anlatırken tüm detaylara dikkat çekiyor. Sık sık savunma oyuncularını uyarırken ‘hata istemiyorum maçtan hiç kopmayacaksınız’ diye direktiflerini bulundu.

‘Kafayı vuracağım’ diyerek tehdit ettiği polise tekme attı: O anlar kamerada ‘Kafayı vuracağım’ diyerek tehdit ettiği polise tekme attı: O anlar kamerada

Antrenman boyunca hocalarının istediklerini yapan Kırmızı Beyazlı oyuncular sık sık Koşukavak’dan aferin almayı da başardılar.

Boluspor Cumartesi günü oynayacağı Ankara Keciörengüçü karşılaşması için Cuma günü ter antrenmanı yaptıktan sonra maç için Başkent’e hareket edecek. 

Editör: Mehmet Ali Atalay