fotogaleri-2

Komşuları tarafından büyük bir mutlulukla karşılanan Bayrakdar sanayi sitesi hakkındaki projelerden bahsetti.

“Marifet Kişilerde Değil, Milli Görüş Gömleğinde”

MUHAMMED HOCA BİR DİLEK TUTTU MUHAMMED HOCA BİR DİLEK TUTTU

Ziyaretlere komşularından başlayan Bayrakdar ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu. Bayrakdar: “Bugün çalışmalarımıza iş yerimizin de olduğu sanayi sitemizdeki komşularımızı ziyaret ederek başladık. Sağ olsunlar milletimiz bizleri bağrına bastı. 89 ve 94 seçimleri öncesinde yolsuzluk ve borç batağındaki belediyeler hizmet veremez haldeydi, şehirlerin sokakları çöp çamur ve çukura teslim olmuştu. Ancak 89 ve 94 seçimleriyle işbaşı yapan Millî Görüş belediyeciliği hüküm sürerken, belediyeler laf değil hizmet üretti, milletin tek kuruşu boşa harcanmadı. Sonradan Millî Görüş’ten ayrılıp aynı belediyelerde koltuğa oturan aynı insanlar oldu, ama Millî Görüş bereketi olmadı, olamadı, belediyeleri boğazına kadar borca batırdılar. Dolayısıyla marifetin kişilerde değil, Milli Görüş gömleğinde olduğu ortaya çıktı.” dedi.

“Ahlaklı Belediyecilikle Milletimizin Yüzünü Güldüreceğiz.”

Ahlaklı Belediyecilik mottosunu vurgulayan Bayrakdar; “Geçmişte Bugün rantçı heykelci ve örgütçü belediyecilik anlayışları belediyeleri ve vatandaşı perişan etmiştir. Tüm bu belediyecilik anlayışlarının sonucunda belediyeler borç ve faiz batağına saplanmıştır. LGBT organizasyonlarına, belediyeler alet edilecek hale getirilmiştir. Sokakları başıboş köpekler, parkları uyuşturucu çeteleri esir almıştır.

Belediyeler, vatandaşa hizmet üreten değil, yandaşa rant üreten kurumlara dönüşmüştür. Çare geçmişte olduğu gibi bugün de Milli Görüştür, Yeniden Refah Partisi olarak 31 Mart’tan itibaren ahlaklı, faziletli, merhametli, liyakatli, dirayetli ve gayretli kadrolarımızla, “Ahlaklı Belediyecilik” anlayışıyla milletimizin yüzünü yeniden güldüreceğiz” dedi.

Editör: Berfin MUTLU