Kaleme aldığı o yazı;

Sezona mütevazi bütçesine rağmen iddialı bir şekilde giren Boluspor içinde aslında sezona yanlış yapılanma ile başlayan takımlardan diyebiliriz.  Her şey tamam bir şey eksik gibiydi. Değişimin ayak sesleri Savaş başkanın ne zaman futbol şubesinin başına Mahmut Çimender'i getirmesi ile işler değişmeye başladı. İlk icraat hoca değişikliği oldu ve takımın hedefi yeniden belirlendi. Yalçın hoca ile öncelik kaybetme alışkanlığını kırmak oldu. Toplanabilen azami puan ile takım bir şekilde devre arasına atıldı. Devre arasında gönderilen isimler o kadar isabetli yapıldı ki yerlerine getirilen oyuncular hemen katkı verdiler. Unutmayalım iyi aşçılar iyi malzeme ile yemek çıkarırlar. Ama bu sefer eldeki ile en iyi yemeği çıkaran aşçı/hoca da bulundu diyebiliriz. Ki Yalçın hoca çalışkanlığı ile kendisinden sonraki birçok teknik adama örnek olacak bir hoca. Bunun en büyük etkisini saha içindeki duran toplardan kazanılan puanlarda görebiliriz.

CHP Genel Başkanı Özel, Filistin'de basın mensuplarını hedef alan İsrail saldırısını lanetledi CHP Genel Başkanı Özel, Filistin'de basın mensuplarını hedef alan İsrail saldırısını lanetledi

Yeni oyun planı ve yapılan nokta transferlerle başarının gelmesi uzun sürmedi. Bence Tff 1 'i an itibariyle domine eden takım Boluspor. Oynanılan oyun, taktik dizilim ve asla pes etmemesi ile ligde açık ara en çekinilen takımların başında geliyor diye biliriz  Bir de bu hikayenin sonu Süper lig' de biterse son yılların en büyük hikayesi olur. Küçük şehrin büyük hayali son yıllardaki en güzel peri masalı olur. Başkanın mali  ve yönetsel açıdan sergilediği özverili davranışını da atlamayalım. Çarklar eğer doğru dönmeye başlarsa güzel bir hikaye nasıl yazılır en büyük örneği Boluspor.

Editör: Mehmet Ali Atalay