Proje Tanıtım Toplantısı’nda AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki ile görüştüğünü ve söz aldığını söyleyen Tanju Özcan’a yalanlama geldi.

Tiryaki konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi; “Bugün Bolu’nun bazı basın yayın organlarında çıkan “Veysel Tiryaki’den Bolu Belediye Başkanı’na destek” başlıklı haberlere ilişkin basın açıklamam aşağıdaki gibidir.

“Mevcut Bolu Belediye Başkanı ile haberde bahsedildiği gibi bir görüşmem olmamıştır.

Bolulu hemşerilerimizin tedavi için Ankara’ya geldiklerinde kalacak yer sıkıntısı yaşadıklarından haberdar olmam üzerine, ben de Altındağ Belediye Başkanlığı dönemimde hasta ve hasta yakınları için kurduğumuz ve halen faaliyette olan konukevinde Bolu’dan gelen hemşerilerimiz de dahil Türkiye’nin farklı illerinden gelen hasta ve hasta yakınlarını misafir ettiğimizden bahsederek,  Allah kısmet ederse tekrar göreve gelmemizle birlikte Bolulu hemşerilerimizin daha önce olduğu gibi yine Altındağ Belediyesi konukevlerinden faydalanabileceğini ilettim.

Durum bundan ibarettir. Benim mevcut Bolu Belediye Başkanı’na destek vermem söz konusu bile olamaz. Bizim desteğimiz Bolulu hemşerilerimize ve AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayımız Sayın Muhammed Emin Demirkol’adır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. “

Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma” Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma”

Editör: Mehmet Ali Atalay