fotogaleri-2

Haber:Fahri GÜNDÜZ

Geride Gelip Kazandılar

İki gurup arasında silahlı kavga: 2 ölü İki gurup arasında silahlı kavga: 2 ölü

Veteranlar futbol turnuvası A grubunda akşamın ilk karşılaşması İhtiyar Heyeti –Atlas Kırtasiye müsabakası ile start aldı. İlk dakikalarında orta saha mücadelesi ile geçilen karşılaşmada ilk golü bulan taraf Atlas Kırtasiye oldu. Karşılaşmada kalesinde golü ören İhtiyar Heyeti geri dönüş gösterip önce beraberliği sonra ise galibiyet golünü atarak turnuvanın ilk maçına 3 puanla başladı.

Pres 14 Puanla Başladı

İlimizdeki görev yapan Bürokratlar ve basın mensuplarından oluşan Pres 14 Kadir Emlak ile karşılaştı. Bir hayli çekişmeli gecen müsabakada karşılıklı atılan goller maça heyecan getirirken 3-3’lük biten karşılaşmanın ardından takımlar puanlarını paylaştılar.

Karacasu Gerede Çakırlar Deri arasında oynanan karşılaşmada Karacasu rakibi karşısında iki gol bularak maçı 2-0 kazanırken turnuvaya 3 puanla başladı.

Karaköy Çok Farklı

Karaköy Koop Bol-Tur-Aş arasında oynana karşılaşmada Karaköy Koop turnuvaya bol gollü bir giriş yaptı. Rakibi karşısında etkili olan Karaköy maçı 9-1 kazanarak üç puanı aldı

Hisarspor Bildiğimiz Gibi

Turnuvanın tecrübeli takımlarından olan Hisarspor Gençlikspor karşısında favori başladığı maçı kazanmasını bildi Baştan sona etkili bir oyun ortaya koyan Hisarspor maçı 6-1 kazandı.

Editör: Berfin MUTLU