ÖZEL HABER: HAKAN AYDIN

SEDAŞ ailesi geleneksel bayramlaşma etkinliğini gerçekleştirdi SEDAŞ ailesi geleneksel bayramlaşma etkinliğini gerçekleştirdi

Bolu’da, belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla Türkiye Belediyeler Birliği delege seçimleri gerçekleştirildi. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen delege seçimlerinde 2 belediye başkanı ve 1 meclis üyesi Bolu’yu temsilen delege olarak seçildi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın listesinde Göynük Belediye Başkanı Ali Oral, Seben Belediye Başkanı Uygar Oturakdaş, Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Mudurnu Belediye Başkanı Doğan Onurlu ve belediye meclis üyesi Ahmet Fidan yer aldı.

AK Parti ve MHP’nin ittifak yaparak girdiği delege listesinde ise, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe ve MHP Belediye Meclis üyesi Şerafettin Özdemir yer aldı.

141 kişinin oy kullandığı delege seçiminde AK Parti ve MHP’nin ittifak yaparak girdiği liste Türkiye Belediyeler Birliği delegeleri olarak seçildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise, doğal delege olarak TBB’de başkanı belirlemek için oy kullanacak.

Editör: Berfin MUTLU