HABER: Faruk ÇİDEM

Edinilen bilgiye göre, Pazartesi gecesi 22:30’da aralarından daha önce husumet bulunan İsmail Çetin ve İrfan Başkalaycı köyde arabalarıyla evlerine giderken karşılaştılar. Şahıslar bir anda tartışmaya başladılar. İrfan Başkalaycı yanında olay anında eşi de bulunurken, kavga bir anda büyüdü. İrfan Başkalaycı, daha önceden de tartıştığı ve aralarından husumet bulunan İsmail Çetin’i darp etti. İddiaya göre, Başkalaycı arabayla yere düşen İsmail Çetin'in üzerinden geçti. Çetin olay yerinde hayatını kaybederken, Başkalaycı  ve eşi olay yerinden kaçtı. Olay yerinden kaçan katil zanlısı ve eşi, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

JANDARMA GECE BOYU KUŞ UÇURTMADI

Cinayet sonrasında jandarma ekipleri Sultan Köyü’nde kuş uçurtmadı. Cinayet sonrasında İrfan Başkalaycı’nın akrabaları köyü terk ederken, köyde gerginliğin devam ettiği ve yaşanabilecek başka bir olaya karşı önlemlerin arttırıldığı öğrenildi.

KÖYE YAKIN BÖLGEDE YAKALANDILAR

Cinayetin zanlısı İrfan Başkalaycı ve olay sırasında otomobilde bulunan eşini yakalamak için jandarma ekipleri titiz bir çalışma başlattı. Ekipler saatler süren çalışma sonrasında Başkalaycı ve eşini akşam saatlerinde Saraycık Köyü'nde yakaladılar. Katil zanlısı ve eşi jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İSMAİL ÇETİN TOPRAĞA VERİLDİ

BOLU TEKNOKENT EN MODERN ÖRNEKLERLE BÜYÜYECEK BOLU TEKNOKENT EN MODERN ÖRNEKLERLE BÜYÜYECEK

Öte yandan, İsmail Çetin Sultan Köyü’nde ikindi namazından kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verildi.

Videoyu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://fb.watch/mBwpRzr-39/