Play-off barajının altına düştüklerini ve tekrardan barajın içerisine girmek istediklerini belirten Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, “Maç iki takım açısından da çok kritikti. Bizim açımızdan play-off'un içinde kalmak onların açısından da yarışa dahil olmaktı. İki takımın maç öncesi amacı buydu. Oyun aslında ilk yarı itibariyle iki takım da çok baskın bir oyun oynamadı.

Mezarlıkta korkunç olay! Cesedi yakmak istedi... Mezarlıkta korkunç olay! Cesedi yakmak istedi...

Rakip orta sahayı kalabalık tutup biraz daha kontratak geçiş hücumu oynama düşüncesiyle pozisyondaydı. Duruşları oydu. Bize çok oynamaya müsaade ettiler aslında. Topu getirdik rakip kaleye kadar skoru yapamadık. Tabii sonra ikinci yarı işler değişti. Rakip yarı alanda oynarken bir geçiş hücumundan bir gol yedik. Arkadan da bir taç atışından ayrı bir gol yedik. Kolay kaybettik. Bu kadar kolay kaybetmememiz gerekiyordu.

Telafi etmenin yolunu arayacağız. Kalan maçlarda her türlü ne gerekiyorsa, -oyuncularımla beraber- kazanmak için, tekrar yarışa dahil olmak için gerekeni yapacağız. Şu anda barajın altındayız. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gençlerbirliği'ni de tebrik ederim. Oyuncu kalitesi yüksek bir kadro” dedi.

Editör: Mehmet Ali Atalay