HABER: Fahri Gündüz

İsmail Akgül Dörtdivanlılar’ı dinledi! ŞİMDİ DE YAĞBAŞLAR DERESİ GÜNDEM İsmail Akgül Dörtdivanlılar’ı dinledi! ŞİMDİ DE YAĞBAŞLAR DERESİ GÜNDEM

Aladağspor-Geredespor karşılaşmasında futbol şöleni yaşandı. Bolu 1 Amatör kümede başarılı bir sezon geçirerek tarihinde 3 defa şampiyon olan Aladağspor, adını Bal liginde mücadele etmek için finale yazdırmıştı. Bu sezonu Bal liginde başarılı bir yıl olarak geçiren Geredespor, 3 lig kapısına kadar gidip başarılı maçlar ortaya koymuştu. 
Her iki takım da Bal Ligine 2024-2025 futbol sezonunda adını yazdırmak için çıktıkları final karşılaşmasında kozlarını paylaştılar. Karşılaşmaya Geredespor takımı hızlı başladı. İlk dakikalarda üstünlüğünü hissettirip, 5 dakikada  Aydın Aslan golüyle takımını öne geçirdi. Golden sonra rahatlayan Geredespo, oyunun üstünlüğünü eline alsa da Aladağspor buna cevap vermek istiyordu. Mavi Beyazlılar girdikleri gol pozisyonlarından sonuç alamadılar. Geredespor karşılaşmanın 26. dakikasında  Serhat Özyılmaz ile skoru 2-0'a getirdi. İlk 45 dakika bu skorla tamamlandı. 
Karşılaşmanın ikinci yarısında oyunun kontrolünü elinde bulunduran ve tecrübesi ile maçı getiren Geredespor, Aladağspor'dan Ömer Azman’ın kendi kalesine attığı gol ile skoru 3-0 yaptı. 
Karşılaşmanın 90 dakikası bu skorla tamamlanırken Geredespor Bal ligine devam ediyorum demesinin ardından şampiyonluğunu Bolu Atatürk Stadyumunda kutladı.

Editör: Havva AKÇA