Bu sezon sadece 2 galibiyeti bulunan ve son yılları mumla aratan Bolu Belediyespor yavaş yavaş Misli.com Sultanlar ligine veda turlarına başladı. Kulübe yeterli destek verilmemesi nedeniyle hem sporcuların, hem çalışanların aylardır maaş alamadığı kırmızı beyazlılar bu sezon salonun kapılarını kapatma noktasına geldi. Bir anlamda yaşanan voleybol coşkusu yerini boş tribünlere bırakmaya başladı.   Ekibimiz oynadığı 19 maçın sadece ikisinde sevinirken, son oynadığı Çukurova Belediyesi Adana Demirspor maçında tribünlerin de tamamen desteğini çektiği görüldü. 

Maça iyi başlayan Bolunun Sultanları ilk seti 25-16 kazanmasına 2. seti 25-18 kaybetti. Yeniden maça geri dönen ekibimiz 3. seti 25-17 kazansa da Adana temsilcisinin 4. setteki başarılı oyununa karşılık veremeyince bu seti 25-13 kaybetti ve maç 2-2'ye taşındı. Netice setini de konuk ekip 15-11 kazanınca ligde kalma adına umutlarını ileriki haftalara taşımak isteyen Bolunun Sultanları maçı 3-2 kaybetti. Bu sonuçla Bolu Belediyespor ligde kalma adına en yakın rakibi Sigorta Shop ile arasındaki puan farkını eritemedi ve kalan haftalar öncesi  "alarm" vermeye devam etti.  Bolunun Sultanları oynadığı 19 maçta sadece 2 galibiyet alarak 8 puanla sıondan ikinci sırada yer alıyor. En yakın rakibimiz Sigorta Shop ise 19 maçta 4 galibiyet alarak 15 puanla bir üstümüzde yer alıyor. 

Salon: Bolu Karaçayır

Hakemler: Seçkin Yener, İlknur Çakar

BOLUSPOR TARAFTARI DENİZLİ’DEN MUTLU DÖNÜYOR BOLUSPOR TARAFTARI DENİZLİ’DEN MUTLU DÖNÜYOR

Bolu Belediyespor: Kodala, Ece Kozdere, Casanova, Elisa Tuana Köse, Dixon, Cansu Aydınoğulları (Selin Navruz, Gizem Çerağ Düzeltir, Cruz, Hilal Kocakara, Melike Nezihe Çadır, Buket Yılmaz)

Çukurova Belediyesi Adana Demirspor: Duygu Düzceler, Lazovic, Ceren Baysal, Rykhliuk, Leyva, Hazal Selin Uygur (Pınar Atasever, Şiirsel Merve Altın, Dilara Sağbaş, Alara Altundağ)

Setler: 25-16, 18-25, 25-17, 13-25, 11-15

Süre: 123 dakika (25, 26, 29, 25, 18)