Uzun yıllar İçişleri Bakanı olarak görev yapıp sonra koltuğu devretmiş olan Süleyman Soylu Eski  GDH Youtube kanalına önemli açıklamalarda bulundu. İsim vererek hakkında köşe yazısı yazan gazeteciler hakkında da yorum yapan Soylu, ‘Bu arkadaşlar neye hizmet ettiklerini bilmiyorlar.’ dedi.550 OLUMSUZ KÖŞE YAZISI NORMAL Mİ?

Son 10 ayda benim hakkımda 550 olumsuz köşe yazısı yazılmış, bu normal mi? 7 yıl İçişleri Bakanlığı yaptık, 33 saatte bir suç örgütü çökerttik. 1151 DEAŞlı terör örgütü mensubunu yakaladık.İSİM VERDİ

Taksiciyi 20 yerinden bıçaklayan şüpheli operasyonla yakalandı Taksiciyi 20 yerinden bıçaklayan şüpheli operasyonla yakalandı

Murat Ağırel, Timur Soykan ve Fatih Altaylı! Bu arkadaşlar neye hizmet ettiğinin farkında değil. Türkiye’de 2021 ve 2022’de hiçbir cinayet faili meçhul kalmamıştır. Türkiye bu 7 yıl boyunca 1050 ton uyuşturucu yakaladı. Bunu yakalayan insanlara bu haksızlık değil mi? Türkiye suç örgütlerine nefes aldırmayacak şekilde güvenlik altyapısını kurmuştur.“SİZ DELİ MİSİNİZ”

“Onların iddiasına göre herkes var bu işin içinde, tüm dünyanın gözü önünde biz bu iddiaları yapıyoruz ya siz deli misiniz! Dünyada aranan kimse Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yapılamaz. Bir ülkenin İçişleri Bakanını aradığımda bana dedi ki ‘Burada asıl aktör ABD’dir, burada onun ikna edilmesi lazım’ Dünyanın hiçbir raporunda Türkiye’nin organize suçlarından, uyuşturucu suçlarından gri listeye alındığı söz konusu değildir böyle bir rapor yok. Ben 7 yıl İçişleri Bakanlığı yaptım, devlet gözümün önünden geçti dünyayı de biliyorum Türkiye’yi de biliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi