HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında partisinden ihraç edilmesinin ardından çeşitli partilerden kendisine teklifler geldiğini ifade etti. Tekliflerin arasında AK Parti’nin de olduğunu ancak siyasi olarak AK Parti’yle uyuşamayacağı için kabul etmeyeceğini söyledi.

Özcan’ın açıklamalarına AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner sert sözlerle tepki gösterdi. Güner, sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu paylaşımı yaptı:

“CHP'den kovulan Bolu'nun yüz karası Tanju Özcan açıkta kalmış olacak kapı kapı dolaşarak adaylık arayışına devam ediyor.

AK Parti'den teklif geldi ama "Sayın Erdoğan ile ilkelerimiz uyuşmuyor" demiş

Açıkta kalmak kabus da yapar rüya da gördürür elbette.

Külliyen yalan...

Bir defa senin ne gibi bir ilken var ki herhangi bir ilke ile uyuşsun.

Aynaya bakmaz mısın bilmem ama yüzüne bakılmayacak kadar kirli bir yüzün var...

Mülakat, emekli zammı, vergisiz cep telefonu... Beklenen gün geldi! Kritik Kabine toplantısı sonrası Erdoğan duyuracak Mülakat, emekli zammı, vergisiz cep telefonu... Beklenen gün geldi! Kritik Kabine toplantısı sonrası Erdoğan duyuracak

Yaptığın her zavallı şirinlikle sadece yüzünü kalınlaştırıyorsun ama biz de Bolu halkı da senin gerçek yüzünü gün ışığı gibi görebiliyoruz...

İliklerine kadar yolsuzluğa batmış kimseye faydası olmayan Bolu'yu kasabaya çeviren sen; hayal aleminde bile AK Parti kapısını görememen lazım.

Yalanına kendi inanmak neyse senin de durumun budur.

Bin bir yalakalıkla, taklayla yakasına tünediğin Genel Başkanın tarafından bile yaka silkilmiş bir kişisin...

AK Parti'yi kirli lisânına bile almana etmene izin vermem...

Haydi başka kapıya!”