İlimizi Bal liginde temsil eden Gerdespor son haftalardaki çıkışı devam ediyor. Ankara’da Sincan Belediyespor’a konuk olan temsilcimiz karşılaşmanın başlarında 11.dakikada Aydın Aslan’nın golü ile öne geçmeyi başardı. İlk yarıda bu skorla tamladı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında kontrollü bir oyun ortaya koyan Geredespor, rakibine gol izin vermiyordu. Akıllı oyununu devam ettiren temsilcimiz 54. dakikada Zafer Şensoy ile skoru 2-0 getirdi. Skoru koruyarak maç sonunu getirirken 90. dakika sonunda 3 puanı almasını bildi.

Geredespor aldığı bu galibiyet ile beşinci sırada yer alırken puanını ise 38 yaptı. Lider 1926 Polatlıspor ile 7 puanlık bir fark bulunuyor.

Kalıcı Olmak İstiyoruz

Karşılaşma sonunda açıklamalarda bulunan Geredespor Başkanı Celal Uslu şöyle konuştu; "Son haftalardaki çıkışımız devam ediyor. Bugün Ankara'da zor bir karşılaşma oynadık teknik heyetimizi oyuncularımı kutlarım Geredespor olarak biz sonuna kadar devam etmek istiyoruz zor bir ligde mücadele ettiğimizi herkes biliyor. Eskişehirspor bugün mağlup oldu. Geride kalan haftalarda rakiplerinde puan kaybetmesini bekleyip üst sıralara gitmek istiyoruz işimiz kolay değil ama mücadeleye devam edeceğiz Geredespor bu ligin kıymetini biliyor şampiyon olmasak bile bu ligde kalıcı olacağız" dedi.

Vali Aslan mutfağa girdi çocuklar için kek yaptı Vali Aslan mutfağa girdi çocuklar için kek yaptı

Editör: Berfin MUTLU