12 yıllık sevgilisi Gerard Pique ile olaylı ayrılığıyla sık sık adından söz ettiren Shakira, 7 yıl sonra ilk kez albüm çıkarmaya hazırlanıyor.

"KARİYERİMİ ASKIYA ALDIM"

47 yaşındaki şarkıcı The Times'a ilişkisi hakkında yeni bir itirafta bulundu.

Pique ayrıldıktan sonra oğulları Milan ve Sasha ile Miami'ye taşınan yıldız "Uzun bir süre Gerard'ın yanında olmak için, o futbol oynayabilsin diye kariyerimi askıya aldım" ifadelerini kullandı.

"AŞK İÇİN ÇOK FAZLA ŞEYİ FEDA ETTİM"

"Las Mujeres Ya No Lloran" albümüyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan şarkıcı "Aşk için çok fazla şeyi feda ettim" dedi.

7 YIL SONRA İLK ALBÜM

7 yıl sonra ilk kez albüm çıkarmaya hazırlanan Latin şarkıcı, albümüne "Las Mujeres Ya No Lloran" adını verdi.

Albüm 22 Mart'ta dinleyicilerle buluşacak.

Albümün adı Shakira ve Bizarrap'ın "Music Sessions Vol. 53" adlı şarkısının en unutulmaz sözlerinden “Las Mujeres Ya No Lloran” (Kadınlar Artık Ağlamıyor) geliyor.

İNTİKAM ŞARKISI TARİHE GEÇTİ

Şarkıcı albümüyle ilgili "Her şarkıyı yazdığımda kendimi yeniden yaratıyor gibi hissettim. Şarkıları söylediğimde ise gözyaşlarım elmasa, savunmasızlığım ise güce dönüştü" dedi. Albümde 16 şarkı yer alacak.

23 NİSANI GÖRKEMLİ BİR ŞEKİLDE KUTLADILAR 23 NİSANI GÖRKEMLİ BİR ŞEKİLDE KUTLADILAR

Shakiranın son albümü "El Dorado" 2017 yılında müzikseverlerle buluşmuştu.

Geçtiğimiz yıl Shakira'nın “Music Sessions Vol. 53” adlı şarkıcı Latin Grammy Ödülleri'nde ödülle ayrıldı ve Spotify'da en çok dinlenen İspanyolca şarkı olarak tarihe geçti.

Şarkı 14 Guinness Dünya Rekoru kırmıştı

PIQUE'YE GÖNDERME YAPTI

Futbolcu Pique ile birlikteliğini olaylı bir şekilde sonlandıran ünlü şarkıcının, "Music Sessions Vol. 53" adlı şarkısı, Pique'ye birçok göndermede bulunuyor. Şarkı sözlerindeki “Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım/ Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm” ifadelerinin Pique’yi işaret ettiğini düşünülüyor.

haber merkezi

Editör: Berfin MUTLU