“Play-Off 3'üncü maçımızda gruplarda 2 maçta da puan kaybettiğimiz Bolu Belediyespor’u yenerek yolumuza devam ediyoruz” diyen başkan GLS Grup Aladağspor Kulübü Başkanı Tahir Çetin “Geçen hafta ligin favorisi olarak gösterilen Geredespor mağlubiyeti sonrası bu galibiyet takımımıza moral oldu. Play-Off grubunda oynadığımız 3 maçtan 2 galibiyet ile ayrıldık ve puanımızı 6 yaptık” dedi.

Başkan Tahir Çetin “Lige verilen arada hocamızın isteği doğrultusunda transferler yaparak o transferlerinde meyvesini almaya başladık. Bolu Belediyespor maçında galibiyeti getiren gol yeni transferimiz Emirhan'dan geldi. Cezalı ve sakat oyuncularımız geri döndüğünde daha iyi olacağımızdan şüphem yok. Sezon öncesinde de dediğimiz gibi hedefimiz BAL ligi. Yönetim kurulu olarak takımımıza ve teknik heyetimize inancımız tam. Onların her zaman arkasında olacağız. Birde sezon başından beri yağmur, kar, çamur demeden bizleri yalnız bırakmayan taraftarımıza ayrıca teşekkür eder, desteklerinin devamını dilerim. Sezon sonu gülen taraf biz olacağız” dedi.

ŞAMPİYONLUK ALIŞKANLIK OLDU ŞAMPİYONLUK ALIŞKANLIK OLDU

Başkan Tahir Çetin ayrıca katkıları nedeniyle kulüp isim sponsoru GSL Grup'a ve diğer sponsorlar ile destekçilerine teşekkür ederek spora ve amatör spora verilen desteğin çok önemli olduğunun altını çizdi.