Milletvekili seçimlerine iddialı başlangıç yapan Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayları, Bolu merkez ile tüm ilçe ve beldelere yönelik çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu dönem Cumhur İttifakı çatısı altında baraj sorunu olmadan seçime girecek olan Büyük Birlik Partisi, Bolu’dan da milletvekili çıkarma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor.

Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayları Doç. Dr. Emin Serin, Yaşar İmamoğlu ve Kübra Yılmaz, beraberindeki partilerle birlikte Bolu merkezde önce İzzet Baysal Caddesi üzerinde çalışma yaparken, sonrasında ise Bolu pazarına geçerek çalışmalarını sürdürürken, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştılar.

İlçelere ve beldelere yönelik çalışmalar kapsamında ise hafta içinde Mudurnu, Yeniçağa, Mengen, Seben ve Kıbrıscık ilçeleri ile Gökçesu beldesinde çalışmalar yapan Büyük Birlik Partisi adayları, hafta sonunda ise Göynük ilçesi ve Mudurnu’ya bağlı Taşkesti beldesinde yoğun bir çalışma sürdürdü. Daha önceden Gerede ilçesinde de çalışma yapan ve yoğun ilgi gören Büyük Birlik Partisi adaylarının, seçime bir hafta kala çok daha yoğun bir tempoyla sahada olması bekleniyor.

Sandığa yansıyacağını düşünüyoruz”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Büyük Birlik Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin, seçimlerde saha tecrübesi olduğunu, gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirterek Bolu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisinde liyakatli bir şekilde temsil etmeye hazır olduklarını söyledi.

Doç. Dr. Serin şöyle konuştu:

“Diğer aday arkadaşlarımız, teşkilat mensuplarımız ve kıymetli gönüldaşlarımızla, Bolu merkez ile tüm ilçe ve beldelerine yönelik çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Gittiğimiz her ilçede, her beldede milletimizin bize yoğun ilgisi var.

Bilindiği üzere partimiz Cumhur İttifakı çatısı altında baraj sorunu olmayan bir seçim süreci geçiyor. Bunun da olumlu etkisini görüyoruz.

Milletvekili kesin sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlanacak Milletvekili kesin sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlanacak

Saha tecrübesi olan, ilgiyi iyi okuyan bir ekibiz. Gördüğümüz ilginin, bu dönem baraj sorunumuz da olmadığından rahatlıkla sandığa yansıyacağını düşünüyoruz. 14 Mayıs itibariyle Bolu’yu hak ettiği liyakat ile temsil etmeye hazırız. Aziz milletimizin desteğiyle inşallah bunu başaracağız.”

HABER:Bülent VELİOĞLU