HABER: FARUK ÇİDEM

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı İlhan Durak, gazeteciler Faruk Çidem ve Oğuzhan Eke’nin sunduğu “Seçim 2023” programının konuğu oldu. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Durak, kentin en yüksek oy oranına sahip ilçesi olan Gerede’yle ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı.

“TARİHİN EN YÜKSEK OYUNU ALACAĞIZ”

Durak, “Gerede’ye son dönemde 3 kez gittik. İftarımıza 2 bin kişi katıldı. Merkezde girmediğimiz dükkan yok. Esnaflarımızı gezdik. Güzel bir teveccüh var. Samimiyetle söylüyorum biz sandıkları patlatacağız inşallah. Bolu’nun milletvekili adayları sizin adayınız. Ulaşılabilir. Başka bir yerde vekil aramaya ihtiyaç duymayacaksınız. Samimi, ulaşılabilir, dertlerle dertlenecek adaylar olduğunu söylüyoruz. Gerede’ye gittiğimiz de inancımız daha da artıyor. Gerede’de tarihimizin en yüksek oyunu alacağız. Geredeli vatandaşlarımıza bu samimiyetimizi gösterdiğimize inanıyorum” dedi.

COŞKUNYÜREK MAZBATASINI ALDI COŞKUNYÜREK MAZBATASINI ALDI

İLK SONUÇLARI AÇIKLADI

Durak, genel merkez tarafından yapılan ilk anket sonuçlarını da açıkladığı programda, “Yerelde hiç anket yaptırmadık. Üstadın dediği gibi son ana kadar tohum saçmaya devam edeceğiz. Bitmezse toprak utansın diyeceğiz. Sonuna kadar gayret gösteriyoruz. Genel itibariyle bir anket çalışması yapıldı.  Gelen anket sonucu bizi mutlu etti. Bu çalışma adaylarımız henüz sahaya çıkmadan yapılmıştı. Anket sonucuna göre 38 bin oyumuz çıktı” ifadelerini kullandı.