Milletvekilliği aday adaylığı nedeniyle Bolu Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etmişti Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir. Özdemir, geçtiğimiz günlerde yeniden göreve başladı, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Belediye’de yeniden düzenleme yaptı.

Bolu Belediye Meclisi Mayıs ayı birinci birleşimde konuyla ilgili açıklama yapan başkan Tanju Özcan, Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir, Leyla Beykoz, Hasan Hakan Alpaslan, Gülden Özaydın ve Sedat Gülener’e bağlı olacak birimlerin son şeklini verdiği listeyi birim müdürleri ve meclis üyeleri ile paylaştı.

Özdemir’in göreve gelmesiyle birlikte Belediye Başkan Yardımcıları arasındaki görev dağılımı da şu şekilde gerçekleşti:

Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir: Özel Kalem Müdürlüğü, Basın Yayın Birimi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü.

Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz: Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, Gelirler Müdürlüğü.

BELEDİYEDEN GÖNDERİLMİŞTİ BELEDİYEDEN GÖNDERİLMİŞTİ

Başkan Yardımcısı Hasan Hakan Alpaslan: Hukuk İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü.

Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın: Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Atık Su Laboratuvar Birimi.

Başkan Yardımcısı Sedat Gülener: Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Etüt Proje Müdürlüğü, Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü.

HABER:Berfin MUTLU