İl Başkanı İlhan Durak önderliğinde 28 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçimi 2’inci turunda Bolu’da rekor oy hedefleyen MHP teşkilatları, rehavete kapılmadan ilk günkü inanç ve heyecanla vatandaşları sandığa gitmeye ve Türkiye Cumhuriyetinin 2’inci yüzyılının inşası için Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet etti.

İSTİKRAR VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN
Seçimlerin henüz bitmediğini ve rehavete kapılmamak gerektiğini dile getiren MHP İl Başkanı İlhan Durak; “Seçimlerin ilk ayağını geçen hafta tamamladık. Vatandaşlarımız MHP Milletvekili adayımız İsmail Akgül’e büyük teveccüh gösterdi.

Oy veren ve vermeyen tüm Bolululara bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı oldun. Şunu çok iyi biliyoruz ki, bize oy vermeyen vatandaşlarımız dahi gönüllerini bize açtı. Bizde ilk başta söylediğimiz gibi onların gönüllerine taliptik. Sağ olsunlar bizleri geri çevirmediler. Gönüllerini bize kapatmadılar. Biliyorum ve inanıyorum ki 28 Mayıs’ta da gönüllerini bizlere ve Cumhur İttifakımızın adayı Recep Tayyip Erdoğan’a kapatmayacaklar. Bolumuzun ve Ülkemizin geleceği için, istikrarın devam etmesi için, Türkiye Cumhuriyetinin 2’inci yüzyılının inşası için rekor bir katılımla, rekor bir oyla Sayın Cumhurbaşkanımızı seçtireceklerdir” ifadelerine yer verdi.

‘ZAFER İNANANLARIN OLACAKTIR’
28 Mayıs gününe kadar aynı heyecanla çalışacaklarını söyleyen Durak; “MHP teşkilatları yaklaşık 2 aydır çok yoğun bir tempoda çalıştık. Ama hedefimize henüz ulaşamadık. On gün daha aynı inanç ve kararlılıkla çalışacağız. Hatta daha çok çalışacağız. Gerekirse uyumayacağız. Tüm teşkilatlarımızla sahada olacağız. Halkımız da sandıkta gerekeni yapacaktır. Bir kez daha Cumhurbaşkanına sahip çıkacaktır. Zafer bir kez daha inananların olacaktır” dedi.

HABER:Havva AKÇA