HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da, yerel seçim sürecinin yaklaşmasıyla birlikte kongre hareketliliği yaşanan Milliyetçin Hareket Partisi, dün itibariyle ilçelerde kongrelerini tamamladı. İlçe kongre sürecini Merkez İlçe kongresiyle taçlandıracak olan MHP’de mevcut başkan Hakan Aydın tek aday olarak çıkacak.

Mülakat, emekli zammı, vergisiz cep telefonu... Beklenen gün geldi! Kritik Kabine toplantısı sonrası Erdoğan duyuracak Mülakat, emekli zammı, vergisiz cep telefonu... Beklenen gün geldi! Kritik Kabine toplantısı sonrası Erdoğan duyuracak

MHP Merkez İlçe Kongresi’nde tek aday olarak çıkan Hakan Aydın, “İlçelerimizde kongrelerimizi başarılı bir şekilde tamamladık. Görevi devreden ülküdaşlarımıza davamıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bayrağı devralan yeni ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurullarına görevlerinde başarılar diliyorum. Cumartesi günü saat 10.00’da Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde yapacağımız Merkez İlçe Kongremizle birlikte ilçe kongreleri sürecini tamamlamış olacağız. Tüm vatandaşlarımızı kongremize bekliyorum. Yaklaşan yerel seçimlere tüm ilçelerimizde olduğu gibi Bolu merkezde de diri bir şekilde birlik ve beraberlik içinde gireceğiz. Mücadelemiz Bolu Belediyesi’ne 3 hilalli şanlı bayrağımızı dikene kadar sürecektir. Bolu’ya hizmet aşkımız ise hiç bitmeyecektir” dedi.