MASKELİ 3 KİŞİ ERDOĞAN’IN  POSTERİNİ İNDİRDİ MASKELİ 3 KİŞİ ERDOĞAN’IN POSTERİNİ İNDİRDİ

MHP İl Başkanı İlhan Durak ve Milletvekili seçilen İsmail Akgül ilk duygularını Bolu Takip ile paylaştılar. Milletvekili seçilen İsmail Akgül; “54 yıl sonra bu zaferi yaşamanın, Teşkilatlarımızı zirveye taşımanın onuru ve gururu içindeyiz. Oy veren oy vermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

‘Bizim İsmail’ sloganlarıyla seçim çalışmalarında büyük destek gören MHP Milletvekili Adayı İsmail Akgül, gördüğü desteğin karşılığını sandıkta da buldu. MHP, İsmail Akgül’ü Bolu’dan milletvekili çıkartarak 54 yıllık hasrete son verdi. Sıcağı sıcağına MHP İl Başkanı İlhan Durak ve Milletvekili seçilen İsmail Akgül Bolu Takip Gazetesine açıklamalarda bulundu.

“TARİHİMİZİN EN YÜKSEK OYUNU ALDIK”

İlk açıklamayı yapan MHP İl Başkanı İlhan Durak, tarihlerinin en yüksek oyunu aldıklarını vurgulayarak; “Cenabı Allah bize Bolu’da bu başarıyı nasip etti. Türkiye genelinde de başarılı bir süreç geçirdik. Çünkü biz 2021 yılı itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm kadroları sahada samimiyetiyle, içten bir şekilde herkesi kardeş bilerek, kutsal sayarak bu süreci tamamladık. İnşallah Bolu’muza hayırlı olur, Milletimize hayırlı olur, Devletimize hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

Milletvekili seçilen İsmail Akgül, heyecanını cümlelere dökerek; “54 yıl sonra bu zaferi yaşamanın, teşkilatlarımızı zirveye taşımanın onuru ve gururu içindeyiz. Oy veren, oy vermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Neticesinde biz Bolu Milletvekiliyiz, herkesi kucaklayarak, herkesin gönlüne girmeyi hedefledik. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. Herkese teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun diyorum.”