Etkinliğe Üniversitenin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Etkinlikte açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, insanlık tarihinin gelişim sürecinden bahsetti. Yapay zeka ve metaverse ile ilgili konuşan Gündüz, gelişen teknolojiyle birlikte yapay zekanın yerini sibernetik sistemlerin alacağını ifade etti. Teknolojik gelişimin hiçbir zaman durmayacağını dile getiren Gündüz, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Ünlü şarkıcı Ankara'da öldürülmüştü! Cinayetin detayları belli oldu Ünlü şarkıcı Ankara'da öldürülmüştü! Cinayetin detayları belli oldu

Metaverse ve Yapay Zeka konulu sunumunu yapan Araştırmacı Yazar Taşkın Koçak, teknolojiyi durdurulamaz ve vazgeçilemez olarak niteledi. Yapay zekanın yaptıkları ve yapabilecekleri hakkında bilgi veren Koçak, Metaverse evreninin gelişimini katılımcılara aktarıp kendisini davet edenlere teşekkür etti.

Koçak’ın sözlerini noktalamasının ardından Üniversitenin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz tarafından Araştırmacı Yazar Taşkın Koçak’a teşekkür belgesi verildi.

Ardından Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı tarafından misafir edilen Taşkın Koçak Bey’e Rektör Alişarlı üniversiteye katkılarından dolayı teşekkür etti. Haber Merkezi

Editör: Berfin MUTLU