Haber:Fahri Gündüz- Sinem Altunay

Sakaryaspor’a konuk olacak olan Boluspor, zorlu karşılaşmaya çok kısa bir süre kalmasına rağmen dikkatli bir şekilde hazırlıklarını yapıyor. Play Off için yoluna devam edebilmesi için mutlak puan ve puanlara ihtiyacı olan temsilcimizde Karaçayırda adeta sıkı yönetim ilan edildi. Futbolcularına özgüvenlerinin yerine gelmesi için farklı metotlar uygulayan Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, "kafanızı kaldırın kendinize gelin" dedi. 

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, bugün yapılan antrenman öncesi tüm takımı görüntülü analize alarak Gençlerbirliği maçındaki hataları tek tek futbolcularına gösterdi. 

Deplasmanda zorlu bir rakibe konuk olacaklarını sık sık futbolcularına hatırlatan deneyimli teknik adam, "onlar ne kadar hedefi olan takımsa sizde o kadar hedefli bir takımız hep birlikte takım olarak Sakarya'da gücümüzü göstereceğiz diyerek futbolcularına özgüven aşılarken futbolcularına artık kendinize gelin siz bu değilsiniz" dedi .

MİLLETVEKİLİ AKGÜL, ÖZDEMİR’E SESLENDİ; “KENDİ SİYASİ HESAPLARINA BİZLERİ KARIŞTIRMAMASIDIR” MİLLETVEKİLİ AKGÜL, ÖZDEMİR’E SESLENDİ; “KENDİ SİYASİ HESAPLARINA BİZLERİ KARIŞTIRMAMASIDIR”

Görüntülü analizin ardından sahaya çıkan Kırmızı Beyazlı oyuncular, Sakaryaspor karşılaşmasının taktiğini çalıştı. Çalışmada bir hayli hıslı istekli görünen kırmızı beyazlı oyuncular,  Sakaryaspor maçına konsantre oldukları gözlendi. Yarın son antrenmanını yapacak olan Boluspor çalışmanın ardından Sakarya’ya hareket edecek