Polis memurundan çirkin hareket Polis memurundan çirkin hareket

Haber:İlhan Durak-Bülent Velioğlu 

Türkiye şampiyonasında adını ilk 4’e yazdıran takımların ödül töreni yapıldı. Şampiyon olan Talasgücü Belediyespor şampiyonluk kupasını Bolu Valisi Erkan Kılıç ile Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi AY'dan aldılar. 

Turnuvada ikinci olan Kartalspor’un kupasını Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi AY ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler taktim etti.

Turnuva üçüncüsü Bereketlispor’un kupasını , Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Yardımcısı Abdullah ALBUNAR ve Boluspor eski başkanı Necip Çarıkçı takdim ettiler.

Turnuva Dördüncüsü olan Bereketlispor’un kupasını Bolu ASKF Başkanı Cemalettin METİN ve Futbol İl Temsilcisi Hasan Aksay taktim etti. 

U14 Türkiye Şampiyonası finalileri Organizasyonunda emeği geçen Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü’Emrullah GÜLERve Bolu ASKF Başkanı Cemalettin METİN plaketlerini Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi AY taktim etti.

U14 Türkiye Şampiyonası finalileri Organizasyonunda emeği geçen Bolu İl Hakem Kurulu Başkanı Arif ERGÜNve Bolu Futbol İl Temsilcisi Hasan AKSAY’a plaketlerini Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi AY , Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Yardımcısı Abdullah ALBUNAR taktim etti.