Haber Merkezi 

Partisinin Dörtdivan Belediye Başkan Adayı ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarına destek olmak için Dörtdivan'a gelen MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül ve MHP Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol Dörtdivan'da sevgi seli ile karşılandı. 

MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hilmi Gültekin, MHP Dörtdivan Belediye Başkan Adayı Kadir Altundağ, İl Genel Meclis Üyesi Adayları Rasim Özdemir ve Davut Tuncer ile esnafı gezen ve vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen İsmail Akgül'e Dörtdivanlılar yoğun ilgi gösterdiler. Vatandaşlardan MHP Adaylarına destek isteyen İsmail Akgül Dörtdivanlılar'a vakti geldi beş yıl daha kaybetmeyin mesajı verdi.

MHP Dörtdivan İlçe Baskanı Hilmi Gültekin de yaptığı açıklamada "Dörtdivan için Sayın Milletvekilimiz ve Adaylarımızla el ele verip yeni bir şahlanış baslatacağız." dedi. 

Muhtarlık Yarışını Kaybetti Dizi Oyuncusu Oldu Muhtarlık Yarışını Kaybetti Dizi Oyuncusu Oldu

Dörtdivan'ın samimi bir siyasete ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Hilmi Gültekin, "Gelecek nesilleri düşünmek yerine kendi siyasi gelecekleri için birbirlerinin ayağını kaydıran ve koltuk kavgası verenlerden Dörtdivan'ın bir an önce kurtulması gerekir." ifadelerini kullandı.

Gültekin, "Vakti geldi beş yıl daha kaybetme Dörtdivan" diye sözlerini tamamladı.

Editör: Berfin MUTLU