birlikten doğan gücünüz şehrimize ve ülke ekonomimize olumlu katkı sağlıyor. İş dünyamıza, iş insanlarımıza karşılattıkları sorunları çözmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız, seçildiğimiz takdirde Ankara’da mesaimizi şehrimizin insanları ve Bolumuzun hakkettiği değeri kazanması için harcayacağız, vatandaşımızın seçim terazisine güveniyoruz.

Çalışan işleyen üreten yerde sorunların olması doğaldır siyasetçi olarak bunların aşılmasını sağlamak bizim görevimiz, bu gün değerli ASRİAD iş insanlarımızla bir araya gelerek notlarımızı alıp çözüm konusunda çalışmaları başlatıyoruz” dedi.

AKGÜL VE DURAK MHP LİDERİNİ ZİYARET ETTİ AKGÜL VE DURAK MHP LİDERİNİ ZİYARET ETTİ

Ziyaretleri için teşekkür eden Asriad Bolu şube başkanı Kadir Biçer “Bolu olarak arafta kalmış görünümüz var, tam anlamıyla ne sanayi şehri, nede turizm spor kültür şehri olabilmiş değiliz, ortak akıl ile şehrimizin geleceğine yön vermemiz gerekiyor, bu konuda sorumluluk alıp biz iş insanları olarak sahada yaşadığımız sorunları ziyaretimize gelen ve ziyaret ettiğimiz yetkililere iletiyor, takibini yapıyoruz. Dernek olarak siyasi görüşümüz herhangi bir siyasi oluşuma bağımız yok, tek derdimiz şehrimizin ekonomisini canlandırmak çalışan ve üretenlerimizin hayat standartlarını daha üst seviyeye taşımaktır. Vekil adaylarımıza başarılar diler haklarında hayırlısını temenni ederiz” dedi.

HABER:Berfin MUTLU