fotogaleri-2

Haber:Fahri GÜNDÜZ
Play Off’ da liderlik yarışı veren Yeniçağaspor, Dörtdivanspor ile karşılaştı. Müsabakanın ilk yarısında her iki takımda etkili oyunlarını ortaya koydular. Dörtdivanspor rakibi Yeniçağaspor karşısında dış şutlarla etkili olmaya çalışsa da bulduğu pozisyonlarda Yeniçağaspor kalecisini geçemedi. Yeniçağaspor karşılaşmanın ortalarında bir kişi eksik kalarak maçı 10 kişi oynamak zorunda kaldı. İlk 45 dakika 0-0 sona erdi. 


Karşılaşmanın ikinci yarısında Yeniçağaspor, oyunda üstünlüğü eline alarak Rüzgarın avantajı ile Dörtdivanspor kalesinde etkili olmaya çalıştı. 55. dakikada Yüksel Sevinç takımını 1-0 öne geçirdi. 
Golün ardında ikinci gol için saldıran Yeniçağaspor, maçın son bölümlerinde 90 dakikada maçın skorunu Ali Yiğit tayin ederek skoru 2-0 yaptı. 
Yeniçağaspor bu galibiyet ile lider Aladağspor’u takip etmeye devam ederken puanını 13 yaptı. 

Taksiciyi 20 yerinden bıçaklayan şüpheli operasyonla yakalandı Taksiciyi 20 yerinden bıçaklayan şüpheli operasyonla yakalandı


Lider Deplasmanda Farklı Kazandı 
Lider Aladağspor ise Seben deplasmanında zorda olsa farklı kazanmayı bildi. 5-2 karşılaşmayı kazanırken puanını 13 yaptı. Oynadığı karşılaşmalarda 4 galibiyet 1 beraberlik alan Aladağspor liderlik koltuğuna otururken şampiyonluğun en büyük adayı benim diyerek rakiplerine mesaj verdi.  .