Akay Kardeşler 1.Amatör Küme Play-Off Karşılaşmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyonluğun en büyük adaylarından temsilcimiz Geredespor, son maçında Özel İdare Köroğluspor’u 3-1 ile geçerek koltuğunu sağlamlaştırdı. Maçın ardından Geredespor Başkanı Celal Uslu, Geredespor teknik direktörü Tarık Yurttaş, Teknik Koordinatör Gökhan Bartık açıklamalarda bulundu.

Geredespor Başkanı Celal Uslu, ligde oynadıkları tüm maçları kazandıklarını işaret ederek;

“Zor bir maç oldu. Güzelce, centilmence bitti. Gerede’ye hayırlı olsun. Diğer takımı da tebrik ederim. Şuanda iyi gidiyoruz. İnşallah böyle devam ederiz. Play-Off’ta 3 maçta 3 galibiyet, tüm sezonda 15 maçın tamamını kazandık” dedi.

Geredespor teknik direktörü Tarık Yurttaş ise oynadıklarını her maçın final olduğunu dile getirerek; Sezon başında başkanım ve yönetim kurulumuzla yaptığımız görüşmelerde bir planlama yaptık. Planlama doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. Tabi önce Play-Out oynayabilmek için burada 1.olarak çıkmak lazım. Bizim için buradaki maçlar final. İşi biraz basite indirince sıkıntılar yaşıyoruz. Onları da çalışarak gidereceğiz. Ama emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. İnşallah istediğimiz sonuca ulaşırız” şeklinde konuştu.

Yurttaş, başkan Uslu’ya takıma verdiği desteklerden dolayı da teşekkür ederek; “İyi bir takımız. Sağ olsun başkanımızda bu konuda destekler veriyor. İyi oyuncu arkadaşlarımız geldi. İyi gelişimde gösterdiler. Sahaya da bunu yansıtıyorlar. Biz burada işin açıkçası ilk günden beri burayı bir amatör küme olarak görmedik. Biz profesyonel düzeyde hazırlanalım, çalışalım ona göre de karşılığını alırız dedik. Çocuklarda inandılar. Bu şekilde devam ediyoruz. İyi imkânlar, iyi çalışmalar sonucu getiriyor zaten” dedi.

Yurttaş, takımın önemli oyuncularından olan Mustafa Coşkun yaşadığı sakatlığı atlattığını ve bu hafta sahalara döneceğini söyleyerek; “Biz özel maçlarımızı Bölgesel Amatör Lig takımlarıyla oynuyoruz. Futbolcularımızın oradaki oynama seviyelerini yükseltebilelim. Bu da Kozlu maçı onlardan biriydi. Mustafa Coşkun o maçta bileğine bir darbe aldı. İnşallah

SPOR TOTO 1. LİG'DE GÖRÜNÜM SPOR TOTO 1. LİG'DE GÖRÜNÜM

Geredespor teknik koordinatörü Gökhan Bartık ise, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade ederek; “3’te 3 yaptık. Hedefimiz belli Bölgesel Amatör Lig. Yolumuza bu şekilde devam etmek istiyoruz. İnşallah yolun sonunda şampiyonluk gelecek” dedi.