Hepinizin ve tüm futbol severlerin bildiği üzere Celal Uslu başkanım ve yönetim kurulu üyelerimizin takdirleriyle sezon başında Sportif Direktörlük görevine getirildim. Hedef Bal Ligi parolasıyla göreve geldiğimiz günün ertesinde futbol şubesinde bulunan yöneticilerimizle beraber istişare ederek, takımımızı kurma noktasında futbol şubenin de katkılarıyla çalışmalarımıza başladık. Güzel bir transfer sezonunun ardından tecrübeli ve kariyerli hocamız Tarık Yurttaş önderliğinde teknik ekibimiz ve oyuncularımızla beraber iyi bir kamp dönemi geçirdik. Takım içindeki Başkan, hoca ve futbolcu uyumu sayesinde klasman grubunda çıktığımız müsabalarda galibiyetler ardı ardına geldi. Klasman grubu maçları sonrası teknik ekibimizle beraber bir araya geldik. Takımımızda ihtiyaç duyduğumuz gerekli bölgelere çalışmalarımızı gerçekleştirdik.

Ali Koç: 11 kulüpten 7'si Gaziantep ve Hatayspor maçları iptal edilsin dedi Ali Koç: 11 kulüpten 7'si Gaziantep ve Hatayspor maçları iptal edilsin dedi

Sonuçlanmış olan transferlerimiz için sezon başında hedefini koyduğumuz Bal Ligi için maddi manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen en başta Sayın Geredespor Kulubü Başkanım Celal Uslu’ya ve yönetim kurulu üyelerimize bu noktada bir kez daha canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Takımımıza yapmış olduğumuz son dokunuşlarla play off müsabakalarını da alnımızın akıyla ve başarılı bir şekilde bitirip Geredespor’u hak ettiği yer olan Bal Ligine çıkarmayı hedefliyoruz. Bu süreçte bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Geredeli futbol severlere ve taraftarlarımıza teşekkür ediyor ve play off ve play out maçında her zaman olduğu gibi bizleri yine yalnız bırakmamalarını daha güçlü bir şekilde destek vermelerini istiyoruz” ifadelerine yer verdi.