Etkinliğe Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Samettin Gündüz, Prof. Dr. Aydın Him ve Prof. Dr. Çoşkun Karaca, Üniversite Senato Üyeleri, Genel Sekreter İhsan Ağcan,  Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin Öztoprak, Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve Bolu protokolü ile öğrenciler katıldı.

Etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından yapılan açılış konuşlarının akabinde folklor gösterisi ve geleneksel gıda stantların gezilmesi ile devam etti. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı folklor ekibine teşekkürlerini sunarak etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalara teşekkür belgelerini verdi.

PAZARKÖY’DE “YÖRESEL GİYİM ve KÜLTÜR ŞENLİĞİ” YAPILDI PAZARKÖY’DE “YÖRESEL GİYİM ve KÜLTÜR ŞENLİĞİ” YAPILDI

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yeniçağa Kampüsü’nün ev sahipliğini yaptığı Geleneksel Gıda Şenliğinde; Bolu’da faaliyet gösteren firmalar ve öğrencilerin farklı yöreleri temsilen kendilerinin hazırladıkları gıdalar,  etkinliğe katılan tüm misafirlere sunuldu. Geleneksel ürünlerin tadımlarının yanı sıra, etkinliğe katılan protokole ve tüm misafirlere yemek ikramları da yapıldı.

Haber Merkezi

Editör: Havva AKÇA