Haber Merkezi

Dörtdivan Belediye Başkanı ve AK Parti Dörtdivan Belediye Başkan Adayı Hamza Efe'nin sosyal medya hesabından TOKİ hakkında yaptığı paylaşımda, "İlçemizin kronik meselelerinden biri olan ve yaklaşık 10 yıldır yılan hikayesine dönen, yapıyoruz başlıyoruz dedikleri ve beceremedikleri 8 Blok 139 dairelik TOKİ Sosyal konut projesinin tapu devirlerini 2021 yılında biz yaptık." sözlerine tepki gösteren MHP Dörtdivan İlçe Başkanı Hilmi Gültekin, "Hamza Efe, Dörtdivan'da son 15 yılda Belediye'yi AK Parti'nin yönettiğini unutmuş, sanki Belediye'yi MHP'li ya da başka bir partili belediye yönetmiş gibi beceriksizlikten şikayet ediyor. Yani AK Partili Belediye Başkanı Hamza Efe, oy rekoru kırdıkça Dörtdivan'a kaybettiren Ak Parti'nin Dörtdivan'ı ne kadar kötü yönettiğini, Yeniçağa'da 3. Etap, Taşkesti Beldesinde ise 4. Etap TOKİ başladığı halde hala 1. Etap projede çakıldıklarını, beceriksizliklerini itiraf etmiş oluyor." ifadelerini kullandı.

"Yoksa Hamza Efe kendisinin AK Partili olduğunu inkar mı ediyor?" diye soran Hilmi Gültekin, "Dörtdivanlılar Hamza Efe'nin sözlerine bakarak Dörtdivan'ın nasıl beceriksizce yönetilerek geri bırakıldığını anlayabilirler." diye konuştu.

Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma” Şerit dışından giden kuryeye polisten uyarı: “Üç kuruş için canını tehlikeye atma”

Gültekin sözlerini, "Artık vakti geldi. Dörtdivan'ın kaybedecek bir beş yılı daha kalmadı. Dörtdivan'ı bu beceriksizlerden kurtaracağız." şeklinde tamamladı.

Editör: Berfin MUTLU