Bolu merkez ile tüm ilçe ve beldelerinde seçim çalışmalarına devam eden Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin, basına seçim süreciyle alakalı değerlendirmelerde bulundu.

TÜRKİYE’NİN YÜZÜNCÜ YILINDA 100 ÇINAR AĞACI DAĞITTILAR TÜRKİYE’NİN YÜZÜNCÜ YILINDA 100 ÇINAR AĞACI DAĞITTILAR

YOĞUN İLGİ GÖRÜYORUZ”

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine çok kısa bir süre kaldı. Siyasetçiler sahadaki çalışmalarını yoğunlaştırırken, farklı siyaset tarzıyla Bolu’da dikkatleri üzerine çeken Büyük Birlik Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin, partinin diğer adayları olan Yaşar İmamoğlu ve Kübra Yılmaz ile birlikte tüm Bolu genelinde çalışma yaptıklarını belirterek yoğun ilgi gördüklerini söyledi.

Suskun seçmen, sandıkta ‘Büyük Birlik’ demeye hazırlanıyor”

2019’da Gerede Belediye Başkan Adayı olduğu ve %30’un üzerinde oy aldığı yerel seçimleri hatırlatan Doç. Dr. Serin, “Sahada aktif bir çalışma sürdürüyoruz. Her seçim olduğu gibi bu seçimde de suskun bir seçmen kitlesi mevcut ve bu suskun seçmen, sandıkta ‘Büyük Birlik’ demeye hazırlanıyor.” diye konuştu.

Büyük Birlik Partisi’nin bu dönem Cumhur İttifakı çatısı altında seçime girdiği için baraj sorunu olmadığının altını çizen Doç. Dr. Serin, bunun da etkisiyle vatandaşlardan gördükleri ilgilinin sandığa yansıyacağını, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Bolu’yu temsil etmeye hazır olduklarını belirtti.

HABER:Bülent VELİOĞLU