2002 ve 2011 yılları arasında iki dönem Bolu milletvekili olarak görev yapan ardından, AK Parti Bolu İl Başkanlığı, Ulaştırma Bakan Yardımcılığı ve Enerji Bakanlığı Başdanışmanı görevlerinde bulunan Yüksel Coşkunyürek AK Parti’den birinci sıra Bolu milletvekili adayı olarak gösterildi.

Basına konuşan Coşkunyürek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kendisine olan güveni için teşekkür etti. Coşkunyürek, 14 Mayıs seçimlerinin yüzyılın seçimi olduğunu vurgulayarak, kendisi ve ekibinin gece gündüz çalışarak Bolu halkına hizmet etmek için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Coşkunyürek, “Biz Bolu’yu karış karış gezerek bütün insanlarımızı kucaklayacağız. 2002’de 2007’de olduğu gibi tekrar 3-0 yapmak için teşkilatlarımızla kenetlenerek var gücümüzle çalışacağız. Cumhurbaşkanımıza önceki seçimlerde Bolu’da yüzde 65-70 oy çıkıyordu. Bu oranı tekrar yakalayacağız. Hedefimiz kesinlikle 3-0. Dargınlıkları küskünlükleri ortadan kaldırarak bir olacağız hep birlikte Cumhurbaşkanımıza layık olabilmek için çalışacağız. Kimseyi ötelemeyeceğiz. Hangi siyasi görüşten insan olursa olsun bütün insanlarımızı dinleyeceğiz kucaklayacağız gönüllerine girmek için çalışacağız. Bu seçim yüzyılın en önemli seçimi. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Bolu’da kapı kapı gezip anlatacağız” dedi.

HABER:Gülsevim AYDIN