HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da, Cumhuriyet Halk Partisi’nde 18 yıl boyunca aktif siyaset yapan partinin emektar isimlerinden Şaban Ertozan, aktif siyaseti bıraktı. CHP Merkez İlçe Başkanı seçilen Çetin Uç’un parti binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde Şaban Ertozan’a partiye verdiği emeklerden dolayı yeni başkan tarafından plaket verildi.

Partisinin bugüne kadar elde ettiği başarılarının arkasındaki isimlerden birisi olan ve tecrübesini aktardığı pek çok partilinin yetişmesinde katkısı bulunan Ertozan’ın aktif siyaseti bıraktığını söylediğinde salonda duygusal anlar yaşandı.

Mülakat, emekli zammı, vergisiz cep telefonu... Beklenen gün geldi! Kritik Kabine toplantısı sonrası Erdoğan duyuracak Mülakat, emekli zammı, vergisiz cep telefonu... Beklenen gün geldi! Kritik Kabine toplantısı sonrası Erdoğan duyuracak

Ertozan, partisine desteğinin her zaman devam edeceğini ifade ederek, “Aktif siyaseti bu yıl itibariyle bırakıyorum ama CHP üyesi olarak çalışmalara destek vereceğim. Herkesin demokrasiye inanması gerekir. Demokrasinin neticelerini kabul etmesi gerekir. Demokrasinin neticelerini kabul etmezsek başka partilerden farkımız kalmaz” dedi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN