Büyük Birlik PartisiBolu Milletvekili Adayları Doç. Dr. Emin Serin, Yaşar İmamoğlu ve Kübra Yılmaz’ın bayram sonrası ilk durağı Gerede ilçesi oldu. 2019’da gerçekleştirilen yerel seçimlerde Gerede’de aldığı yüzde 30’un üzerindeki oyla büyük bir başarıya imza atan partinin adayı Doç. Dr. Emin Serin ve beraberindeki heyet şimdi de milletvekilliği yolunda Geredelilerden destek istedi.

Gerede Organize Sanayi Bölgesi ve Deri Organize Sanayi Bölgesi’ne giderek buralarda faaliyet gösteren bazı fabrikaları ziyaret eden Büyük Birlik Partisi heyeti, daha sonra Galericiler Sitesi’ne ve merkeze geçerek esnaf ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdi.

Serin’e onursal üyelik belgesi verdiler

 Gündüz ziyaretlerinin ardından akşam da boş durmayan Büyük Birlik Partisi heyeti, Köroğlu Rahvan Atlı Spor Kulübü ile Gerede Turizm Avcılık ve Atıcılık Derneği yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi. Geçmişte her iki STK ile de yakın ilişkileri olan Büyük Birlik Partisi Bolu Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin’e, Köroğlu Rahvan Atlı Spor Kulübü Başkanı Soner Ağardı ve Gerede Turizm Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Murat Aygül tarafından “onursal üyelik” belgesi takdim edildi.

“Emin Başkan bu sefer olacak”

Büyük Birlik Partisi heyetinin Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir fabrikaya yaptığı ziyarette, Doç. Dr. Emin Serin’e destek için açılan pankartlar da gözlerden kaçmadı. Vatandaşlar, “Bolu-Mengen-Gerede milletin vekili burada, Aklın yolu bir Gerede hazır meclis senin, Emin Başkan bu sefer olacak ve Gerede arkanda yürü vekilim” yazılı pankartlarla Doç. Dr. Serin’e 2019’da olduğu gibi yine destek olacaklarını iletti.

“Asla siz olmadan olmaz”

 Ziyaretlerin ardından diğer adaylarla birlikte Esentepe’ye çıkarak buradan paylaştığı video ile Bolu halkına seslenen Büyük Birlik Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emin Serin şöyle konuştu:

Milletvekili kesin sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlanacak Milletvekili kesin sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlanacak

“Kıymetli Bolu halkı, şuan Gerede’de, Esentepe’deyiz. Bulunduğum nokta en yakın limana bir buçuk saat, en yakın havalimanına bir buçuk saat mesafede olup Türkiye Büyük Millet Meclisine de bir buçuk saat mesafededir. İnanılmaz imkânların olduğu harika topraklardayız.

Ben bütünlemeye birleştirmeye başladım. Birlikte güçlü Türkiye için, birlikte güçlü Bolu için yollara düştüm. Amacım Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yollarını Bolu’ya bağlamak, devletimize - milletimize hizmet etmek. Bolu’nun bütün ilçelerinde, merkezinde, her yerinde biz varız. Geriye bir tek şey kalıyor. Asla siz olmadan olmaz, ayın 15’inden itibaren de yine birlikte olacağız ve birlikte güçlü Türkiye modelini hayata geçireceğiz.”

HABER: Berfin MUTLU