Haber: Fahri Gündüz- İlhan Durak 

Boluspor’un geleneksel olarak her hafta paylaştığımız fiziksel verileri belli oldu. Trendyol 1. ligin sonuna yaklaşırken Boluspor'da futbolcular camiaya Play Off heyecanı yaşatmak için el birliği ile mücadelelerini göstermesin ardından kırmızı beyazlı oyuncular istatistiklerde yer almak içinde birbirleri ile yarışıyorlar.

Kırmızı Beyazlı formayı sırtına geçirdikten sonra takıma verdiği katkı oynadığı futbol attığı gollerle takımın lideri olan Daniel Avramovski, Altay karşısında yine liderliği bırakmadı. Makedon futbolcu, Altay karşısında sahada topla mesafe olarak 12 bin 608 ile listenin başında yer aldı. 

Altay karşılaşmasında eski kimliğine bürünen Hakan Bilgiç ise 11 bin 138 koşu mesafesi yapan ikinci oyuncu oldu .

Karşılaşmada arnı açılmasına rağmen zor şartlarda 90'ıncı dakikayı tamlayan Veaceslav Posmac 10 bin 755 koşarak listede yer aldı.

Yüksek Şiddetli mesafede yine listenin başında her zaman olduğu gibi liderliği bırakmayan Daniel Avramovski bin 583 Oğuz Kağan 1256, Jefferson Nogueira bin 23 sıralamayı belirlediler 

ARMA ve PLAY OFF ARMA ve PLAY OFF

Sprint mesafede ise Daniel Avramovski 296 Hakan Bilgiç 294, Oğuz Kağan 216 dikkat çeken futbolcular.

Süratli koşu ve Sprint sayısında Daniel Avramovski 120 Oğuz Kağan 95 Jefferson Nogueira 80 Boluspor Altay karşılaşmasını fiziksel verileri tamamladılar.