Dörtdivan ve Yeniçağa’nın kırsal mimarisi belgeleniyor Dörtdivan ve Yeniçağa’nın kırsal mimarisi belgeleniyor

Bolu Valiliği ziyareti sonrasında İzzet Baysal Caddesinde yürüyerek esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelerek Demirkol’un seçim çalışmalarına da destek olan Yılmaz, halktan büyük ilgi gördü.
Bu ziyaretlerle beraber Huzeyfe Yılmaz'ın AK Partili aday Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol'a tam destek geldi. yapılan görüşmelerde ise Bolu'nun ticaret, sanayi, sağlık hizmetleri ve spor alanında daha da geliştirilmesine yönelik çalışmalara bakan yardımcısından destek sözü geldi. 
Yılmaz, “Bolu'yu hep birlikte ayağa kaldıracağız. Bundan 15 yıl sonra Bolu konumu itibariyle çok daha bambaşka bir noktaya gelecek. Ben Sağlık Bakan Yardımcısı olarak Bolumuza, memleketime bugün de yarın da her türlü desteği vermeye hazır olduğumu buradan belirtmek istiyorum. Nasip olursa, halkımız teveccühüyle Muhammed Emin başkanımız göreve geldiği gün itibariyle, hem projelerinin takipçisi, hemde en büyük destekçisi olacağım, bir olursak başaramayacağız hiçbir şey yoktur” dedi. 

“Boluspor bizim en büyük değerlerimizden biri”
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol ise Boluspor'un önemli bir değer olduğunu ve ona sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Stadyum ihtiyacının yanında organizasyonlarla Boluspor’a gelir elde edilecek bir yapıya da ihtiyaç olduğunu söyleyen Demirkol, belediyenin bu konuda destek vermesinin önemini vurguladığı konuşmasında Ankara'daki desteklerin devamını beklediklerini ifade etti. 
Boluspor’u kendi evi gibi gördüğünü belirten Demirkol, " Boluspor sizin de dediğiniz gibi Bolu’nun en önemli değerlerinden biri. Bizim Bolu olarak birbirimize sahip çıkmamız, değerleri korumamız lazım. Bu değerlerinin de başında gelen Boluspor'u da sahip çıkmak gerekiyor. Gençlik ve Spor Bakanımızla da geçen hafta hem telefonla daha sonrasında da yüz yüze görüştüğümüzde de bu konuyu ilettim. Stadımızın İstanbul- Ankara arasında 70 yıllık tek stad olduğunu ifade ettim ve o da bu noktada söz verdi ve buraya mutlaka gelip bu sözü bizzat kendisi söylemek istedi. Boluspor’un Stadyumla beraber başka ihtiyaçları da var. Aynı zamanda stadın içerisinde organizasyonlarda mutlaka ayakta kalacak, mali desteği sağlayacak bir gelir kapısı olması da lazım. Onun dışında belediyenin de mutlaka bu organizasyonlarda bu işin ucundan tutması lazım. Biz her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağız.” şeklinde konuştu. 

Editör: Berfin MUTLU