HABER: SİNEM ALTUNAY – FAHRİ GÜNDÜZ

Trendyol 1. Lig temsilcimiz Boluspor, Bodrum FK ile oynadığı maçtan 1-1’lik skorla ayrıldı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan teknik direktör Yalçın Koşukavak, saha zemininin sorunlu olduğunu dile getirdi.

Koşukavak, “Son haftalarda play off hattındaki takımların kazanması, yukarıda play off içinde olan takımların maç kazanamaması aşağıdan gelen takımları biraz iştahlandırdı. Bu da bugünkü oyunu zorlaştıran etkenlerden birisiydi. Deplasmandan 1 puan aldık. Eğer play off zamanında durum ikili averaja gelirse daha iyi durumdayız.

Mezarlıkta korkunç olay! Cesedi yakmak istedi... Mezarlıkta korkunç olay! Cesedi yakmak istedi...

Biz daha çok oynamayı seven bir takımız. Ama maalesef Türkiye’nin gündemindeki zemin problemi iki takım açısından da top oynamayı zorlaştırdı. Sadece havadan gelen ikinci topları kim alırsa o hücum etti. Zemin yüzünden oynayamayınca buna rağmen deplasmanda kazanabilirdik. Oyuncumuzun bariz hatasından dolayı gol yedik. Zeminden dolayı oynayamıyorsanız elinizdeki daha çok geçiş hücumu yapacak oyuncuları almanız gerekiyordu. Birinci bölgeden 3’üncü bölgeye toplar gönderdik. Son 30 dakikayı bu şartlarda deplasmanda 1 puan almak üzerine oynadık” dedi.

Editör: Faruk ÇİDEM